| Forum żeglarskie https://forum.zegluj.net/ |
|
| Forumowicze w literaturze i sztuce :) https://forum.zegluj.net/viewtopic.php?f=73&t=34863 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Janna [ 20 mar 2025, o 13:26 ] |
| Tytuł: | Forumowicze w literaturze i sztuce :) |
W powieści Szczepana Twardocha "Powiedzmy, że Piontek", pod koniec książki pojawia się wzmianka.o Szymonie Kuczyńskim. Czytaliście? |
|
| Autor: | waliant [ 20 mar 2025, o 13:45 ] |
| Tytuł: | Re: Forumowicze w literaturze i sztuce :) |
Janna napisał(a): Czytaliście? Nawet nie słyszałem. |
|
| Autor: | Wojciech [ 20 mar 2025, o 14:09 ] |
| Tytuł: | Re: Forumowicze w literaturze i sztuce :) |
Janna napisał(a): Szczepana Twardocha https://www.facebook.com/watch/?v=466722369133125 |
|
| Autor: | Zielony Tygrys [ 20 mar 2025, o 14:54 ] |
| Tytuł: | Re: Forumowicze w literaturze i sztuce :) |
Jeszcze nie. |
|
| Autor: | Janna [ 24 mar 2025, o 06:02 ] |
| Tytuł: | Re: Forumowicze w literaturze i sztuce :) |
Wojciech napisał(a): Czy w którymś z opisów tego, co na brzegu rozpoznałeś swój klub? |
|
| Autor: | Wojciech [ 24 mar 2025, o 08:43 ] |
| Tytuł: | Re: Forumowicze w literaturze i sztuce :) |
Janna napisał(a): Wojciech napisał(a): Czy w którymś z opisów tego, co na brzegu rozpoznałeś swój klub? Nie bardzo, i również nie widziałem od prawie czterdziestu lat w Zalewie Rybnickim amurów ponad dwu metrowych, nie ma takich. Może jedynie w oczach wyobraźni;) |
|
| Autor: | robhosailor [ 24 mar 2025, o 14:05 ] |
| Tytuł: | Re: Forumowicze w literaturze i sztuce :) |
Na szczęście, to fikcja, a nie reportaż, czy inna literatura faktu i ważne jest głównie to, czy dobrze napisana. Coś jak z pewnym, polskim serialem na netflixie - nie jest dobry, nie dlatego, że oparty zbyt luźno na jakimś wydarzeniu, tylko że nudny, jak flaki z olejem. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|